B.U.J.

Rīgā, 2020. gada 6. jūlijā

B.U.J.

Kur es varu iegādāties Jūsu preci?

Mūsu interneta veikalā, pasūtot pa e-pastu, vai pa telefonu.

Kādi ir apmaksas veidi?

Skaidrā naudā kurjeram pie piegādes, ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksa, pamatojoties uz izrakstīto rēķinu), ar bankas pārskaitījumu (pēcapmaksa, pamatojoties uz noslēgto sadarbības līgumu un izrakstīto PPR), maksājums internetā, vai izmantojot “BankLink” sistēmu – ērts un drošs maksājums. Maksājot ar bankas karti izmantojot Specpiegādes pakalpojumu.

Kā varat saņemt savas preces?

Veicot pasūtījumu līdz plkst. 14:00 preces varat saņemt: Omniva pakomātā vidēji 2 darba dienu laikā. Nākamajā darba dienā, ja preces tiek piegādātas ar Venipak kurjera palīdzību uz jūsu norādīto vietu. Par sagatavoto pasūtījumu, mēs Jūs informēsim ar e-pasta vēstuli vai sazināsimies telefoniski. Izvēloties Specpiegādi iepriekš saskaņojot laikus.

Cik maksā piegāde?

Ja vēlaties, lai preces Jums piegādā kurjers uz mājām vai darba vietu, uz jebkuru adresi Latvijā vai arī pasūtījumu izņemt Omniva pakomātā: tas būs bezmaksas, ja groza summa pārsniedz 29,99 Eiro, vai 2,99 Eiro – ja groza summa nesasniedz 29,99 Eiro.

Vai viss, kas atrodams Jūsu mājaslapā ir arī uz vietas?

Lai gan produktu klāsts nav mazs, bet aptuveni 90% preču mums ir uz vietas noliktavā un gaida izsūtīšanu pircjiem. Kā arī Jūs esat laipni aicināti sazināties ar mums iepriekš, lai noskaidrotu preces pieejamību. Atsevišķiem produktiem, kurus neturam savā noliktavā piegādes laiks norādīts ir ilgāks par 2-3 darba dienām.

Vai Jūsu pirktajām precēm ir garantija?

Jā, privātpersonām visiem automātiem ir ražotāja garantija 24 mēneši. Juridiskiem klientiem tas atkarīgs no ražotāja un konkrētā kafijas automāta modeļa (pārsvarā 12 mēneši).